Kristal plaket modelleri ve fiyatları kristalist.com' da. Kişiye özel tasarım cam Kristal Plaket modelleri perakende ve toptan satışı için bizi arayın.

Kristalist.com
Kristalist İletişim

Blog

Kristal Plaket

Kristal Plaket ödül sektörünün en can alıcı en çok talep gören modelleri arasında yer almaktadır. Gerek canım vermiş olduğu görsel şıklık, gerekse sunum esnasında ki modellerin albenisi ödüllendirmiş olduğunuz kurum, kuruluş veya kişileri ödül almanın gururu yanı sıra almış olduğu ödülün şıklığı ile de onure olmaktadır. Bundan dolayıdır ki Kristal Plaket modelleri şıklığın ve zarafetin simgesi olarak Ödül sektörüne damgasını vuran bir ürün olmuştur. Gerek kendi şirketiniz için; okul, spor, özel hediye olarak birçok alan da piyasa adı olarak Cam Plaket Modelleri olarak da bilinen plaket modelleri ödül törenlerinin vazgeçilmez ürünleri olarak ön plana çıkmaktadır.

Kristal Ödül Üretim

Kristal Cam Plaket Üretim aşamaları oldukça uğraş gerektiren ve el sanatının büyük ölçüde kullanıldığı bir üretim sistemi ile cam şekillendirilmektedir. Bir model sizlerin eline ulaşana kadar modelin şekline bağlı olarak 3 – 5 farklı makine de el ile işlenerek şekillendirme, desen ve parlatma işlemleri yapılmaktadır. Sonrasında tercih etmiş olduğunuz baskı şekline göre baskıları yapıldıktan sonra yapıştırma/ montaj işlemi tamamlanarak temizlenir ve paketlenir. Kristal Şilt Üretim aşamaları kaba anlatım ile bu şekilde tamamlanmış olur. Oldukça zahmetli bir üretim sisteminden sonra en şık modeller sizlerin beğenisine sunulmuş olacaktır.

Kristal Cam Plaket Fiyatları

Kristal Cam Plaket Fiyatları gerek kullanılan ve kullanılmak zorunda olunan cam çeşidi, ve üretim aşamalarının zahmetliliği göz önünde bulundurulduğunda oldukça maliyeti yüksek plaket modelleri arasında yer almaktadır. Ne yazık ki piyasada maliyetleri düşürebilmek amacı ile kalitesiz cam çeşitleri kullanılmaktadır. Bu cam çeşitleri Kristal Plaketler Fiyatlarını düşürmüş olsa da camın parlaklığını ve gösterişini de azaltmaktadır. Işıltılı Kristal Şilt görüntüsü bu cam çeşitleri ile alınamamakta buna bağlı olarak baskı kalitelerinde bariz kalite düşmeleri yaşanmaktadır. Bir ürünü alırken kazanmak sözünden yola çıkarken Kristal Plaket Fiyatlarını karşılaştırma yaparken ürün ve baskı kalitelerinin büyük ölçüde göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Kristal Şilt Örneği

Kristal Cam Plaket Örneği birbirinden farklı onlarca modelden oluşmaktadır. Firma, kurum ve kuruluşların özel talepleri üzerine adetli özel sipariş çalışmaları yapılabilmektedir. Kristal Ödül Örneği standart modellerin seri talepleri karşılamak amacı ile titizlik ile modelleme yapılarak üretime alınmaktadır. Müşterilerden gelen talepler değerlendirilerek yeni modellemelerde bu Kristal Plaket Örnekleri üzerinden yola çıkarak yeni model çalışmalarımız sürekli olarak sürmektedir.

Kristal Plaket Yaptırma

Kristal cam plaket yaptırma günümüzde oldukça kolaylaşmıştır. Artık hemen her yerde kristal cam plaket yaptırmak için bir yerler bulabilmek mümkün olmuştur. Ancak direk üreticisinden kristal ödül yaptırmak çok önemlidir. En kaliteli kristal plaket yaptırma işlemi büyük ustalık ve uzmanlık gerektiren bir iştir. Bu süreci direk üretici olan bir firma ile çalışmanız sizin açınızdan büyük önem taşımaktadır. Özel günler için üretilen kristal plaket modelleri üretici olmayan konuya hakim olmayan bir firmanın üretim sürecini takip edememesi ile tüm ödül töreni organizasyonunuzun iptal olmasına neden olabilecek büyük aksilikler yaşamanıza neden olabilir.

Kristal olarak bilinen ödül sektörünün en şık tasarımları olarak sahiplerine ulaşan plaket modelleridir. Extra Clear cam çeşidi ile üretilmesi uygun olan kristal ödüller maliyetlerin düşürülmesi açısından ne yazık ki farklı standart cam çeşitleri ile yapılmaya başlanmıştır. Bu cam çeşitleri hatta kırılmış hurda vitrin camlarından üretilen ve Kristal Plaket adı altında piyasada satışı sunulan ürünler ne yazık ki gerek parlak görüntüsü gerekse baskı kalitesini ön plana çıkaramamaktadır. Firmamızı ziyaret etmeden Kristal Plaket Siparişi vermeyin.


Adres : Bağlarbaşı Mah. Keçesuyu Cad. No:53/A Gaziosmanpaşa / İSTANBUL

MRK : 0212 545 82 10

FAX : 0212 545 82 05